Opinia na temat butów Nike Roshe One

Recenzja


Długo szukałam naprawdę dobrych butów sportowych, które spełniałyby moje wygórowane wymagania. Wiele butów albo było wygodnych, albo prezentowało się dobrze. Na szczęście wreszcie udało mi się trafić na naprawdę dobre buty, które tym razem swoim klientom oferuje marka Nike.

Znakomity design

Plusem modelu jest bez wątpienia oryginalny design. Ja osobiście zawsze zwracałam uwagę na to, aby zarówno odzież sportowa, jak i buty wyglądały naprawdę dobrze. Ascetyczny kształt sprawia, że te buty mogę bez problemu założyć do rozmaitych spodni i zawsze będę wyglądał naprawdę dobrze.

Materiał idealny

Jeśli chodzi o te buty, to bez wątpienia przekonuje mnie do nich przewiewna i naprawdę lekka cholewka, którą wykonano z tekstylnej siateczki. Dzięki temu mam pewność, że moja stopa nie będzie się pocić. W efekcie mam zagwarantowany komfort na naprawdę wysokim poziomie. A w butach sportowych jest to naprawdę bardzo ważne.

Lekka podeszwa

O komfort troszczy się również amortyzująca i naprawdę lekka podeszwa. Doceniły to zarówno moje stawy, jak i mój kręgosłup. Nie muszę już zmagać się z dotkliwymi bólami po ćwiczeniach fizycznych.

Podsumowanie

Czy ten model butów ma jakieś wady? Albo moje stopy są wyjątkowo delikatne, albo ten model butów nie został jednak dopracowany w najmniejszych szczegółach. Nawet jeśli zakładam na nogi naprawdę dobrej jakości skarpety, to zawsze pojawiają się jakieś drobne otarcia. Nie jest to wielki problem, biorąc pod uwagę pozostałe plusy tych butów, ale zawsze rzutuje to na ostateczną ocenę.

Szczegóły opinii


Dodane przez:
ReX
Data dodania opinii:
2017-08-04 16:29:00
Płeć:
Męskie
Poleciłbyś innemu użytkownikowi?
Tak
Oddaj głos
Kod producenta
511881010
Kategoria
Ocena użytkowników
7 głosów
6 głosów
1 głosów

Rozpocznij dyskusję na temat tych butów