Opinia na temat butów Nike Zoom Train Complete

Recenzja


Buty naprawdę idealne! Trudno obecnie znaleźć model, który tak dobrze spełniałby swoją rolę. Jedne z bardziej innowacyjnych butów na rynku. Na podkreślenie zasługuje przede wszystkim komfort, jaki zapewniają – stopa czuje się w nich po prostu rewelacyjnie.

Cholewka została wykonana z siateczki zapewniającej przewiewność. Dzięki temu nie trzeba obawiać się, że podczas wysiłku stopa będzie silnie się pocić. Jednocześnie myli się ten, kto sądzi, że taki materiał szybko się podrze. Jest naprawdę wytrzymały. W doskonałym stanie przetrwa długi czas.

Niewątpliwym atutem tych butów jest stabilność, jaką zapewniają naszym stopom. Dzięki temu minimalizują ryzyko urazu, który może na długo wykluczyć nas z aktywności. Dla mnie ma to naprawdę ogromne znaczenie – przed laty przytrafiło mi się skręcenie stawu skokowego. Od tamtego czasu przykładam ogromną wagę do butów i zapewnianego przez nie poziomu stabilności.

Dla mnie ogromnym plusem jest także podeszwa środkowa, do której wykonania producent zastosował piankę charakteryzującą się dwoma gęstościami. W efekcie buty zapewniają stopom jeszcze większy komfort. Wstawki z gumy znajdujące się na podeszwie zewnętrznej to z kolei doskonała przyczepność, która także jest niezwykle ważna. Wiedzą o tym doskonale wszyscy ci, którzy są aktywni fizycznie.

Dla mnie buty te okazały się naprawdę strzałem w dziesiątkę! Moje niezwykle wrażliwe stopy i mający za sobą trudne doświadczenia staw skokowy naprawdę je doceniły!

Szczegóły opinii


Dodane przez:
Tomek
Data dodania opinii:
2017-08-04 16:59:00
Płeć:
Męskie
Poleciłbyś innemu użytkownikowi?
Tak
Oddaj głos
Kategoria
Ocena użytkowników
336 głosów
251 głosów
85 głosów

Rozpocznij dyskusję na temat tych butów